loader

Prodej, Pozemky pro bydlení, 803m² - Ochoz u Brna

Ochoz u Brna

sreality
DSC_0627
p.č.1962_79
DSC_0628
DSC_0634

Prodej, Pozemky pro bydlení, 803m² - Ochoz u Brna

Hledáte atraktivní stavební pozemek s ideální dostupností do Brna a přitom v přírodě?
Příjemnou lokalitu s plnohodnotnou občanskou vybaveností a moderní rezidenční zástavbou?
Nechte se inspirovat!
Nabízíme prodej stavebního pozemku v Ochozu u Brna o velikost 803m2, který se nachází v nově vznikající zástavbě rodinných domů, lokalitě zvané Pod Skalkou. Klidné místo a jižní orientace pozemku poskytuje malebné výhledy na Ochozské údolí a jeho zalesněnou část. Nově budovaná rezidenční lokalita je již z části obydlená a počítá s kompletní úpravou příjezdových komunikací, veřejného prostranství, osvětlení i zeleně. Samozřejmostí je napojení na veškeré inženýrské sítě – vodovod, kanalizace, plynovod a elektrické energie.
Pozemek je určen pro výstavbu samostatného RD s jedním nadzemním podlažím a obytným podkrovím nebo domu typu bungalov. K vlastní obytné zástavbě je možné využít až 40% z celkové plochy pozemku. Pozemek je situován na jednom z velmi atraktivních míst a v sousedství pozemků určených pro výstavbu samostatných rodinných domů/ mezi zástavbou samostatných rodinných domů.
Samotná obec Ochoz u Brna je výborně dopravně obslužná, jak autem (cca 15 min co centra města), tak pravidelným autobusovým spojením (zastávka MHD je v pěší vzdálenosti). Zároveň disponuje kompletní občanskou vybavenost. V místě je vybudovaná mateřská škola, ekoškolka, základní škola i dětské hřiště. Ordinaci v místě mají praktický lékař i stomatolog. Najdete zde několik restaurací, obchodů, poštu nebo tenisové kurty. Lokalita se nachází na hranici chráněné krajinné oblasti Moravský kras a vybízí k nespočtu sportovně rekreačních aktivit a aktivnímu pobytu v přírodě.

Cena:4 980 Kč za m2
Poznámka:včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Evidenční číslo:00146
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaOchoz u Brna
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku803 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace

Nemovitost na mapě

Ing. Jan Jedelský

Prodávající makléř

Ing. Jan Jedelský
Tel.: +420 777 013 388
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.