loader

Prodej, RD Hluboké Mašůvky 4+kk, pozemek 1043m²

Hluboké Mašůvky 303

Prodej, RD Hluboké Mašůvky 4+kk, pozemek 1043m²

Nabízíme k prodeji nemovitost v obci Hluboké Mašůvky. Jedná se o samostatně stojící dům, obdélníkového tvaru, nepodsklepený, s jedním nadzemním podlažím, s nevyužitým podkrovím, sedlovou střechou, dispozičně řešený jako 4+kk. Objekt je situován v přední části pozemku, okna obytných místností orientovaná na všechny světové strany do zahrady, pozemek zahrady je rovinatý, obdélníkového tvaru, tvořený zastavěnou plochou domu a okrasnou a užitkovou zahradou. Stavba je napojena na přípojku elektrické energie, vodovodní a plynovou přípojku i místní kanalizaci.
Dům je zděný na podezdívce, základy betonové pásy s izolací proti zemní vlhkosti, svislé konstrukce zděné, obvodové zdi se zateplením, stropní konstrukce s rovným podhledem, střecha sedlová tvořena dřevěným krovem s krytinou z betonové tašky. Vnitřní příčky zděné, okna plastová, dveře vstupní plastové, podlahová krytina keramická dlažba, vytápění domu podlahové, plynový kombinovaný kotel. Kuchyňská linka se zabudovanými spotřebiči, elektrická varná deska, digestoř. Sociální zařízení standardní - koupelna s vanou, sprchovým koutem a WC, samostatné WC.
Z obytné části vstup na terasu – betonová dlažba.
Dispoziční řešení – do domu se vstupuje ze západní strany, od obecní komunikace z pozemku předzahrádky, do zádveří, ze zádveří vlevo samostatné WC, obytná část s kuchyňskou linku, dále vlevo chodba, 3 x samostatný pokoj, koupelna.
Rodinný dům je novostavba, kolaudovaná v roce 2007, technický stav domu je velmi dobrý, stáří a opotřebení odpovídá stáří objektu.

Cena:prodáno
Poznámka:cena bez daně z nabytí
Evidenční číslo:00086
KategorieRodinné domy
LokalitaHluboké Mašůvky 303
OkresZnojmo
Velikost4 pokoje
Plocha užitná92 m²
Plocha pozemku1.043 m²
Plocha zastavěná110 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Rok výstavby2007
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Bezbariérovýano
TelekomunikaceTelefon, Internet
DopravaAutobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední elektrické

Nemovitost na mapě

Ing. Jan Jedelský

Prodávající makléř

Ing. Jan Jedelský
Tel.: +420 777 013 388
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.