loader

Prodej RD Spálov, 3+kk 63m², pozemek 515m²

Spálov 234

Prodej RD Spálov, 3+kk 63m², pozemek 515m²

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Spálov, u klidné vedlejší komunikace. Dům je obdélníkového půdorysu, podsklepený, se sedlovou střechou, s dispozičním řešením 3+kk s verandou, o podlahové ploše 63m2. Dům je po částečné rekonstrukci – nová koupelna s rohovou vanou, dodatečná izolace proti zemní vlhkosti, nové podlahy, krb. Zdivo domu je smíšené, okna původní dřevěná špaletová, dveře dřevěné v obložkových zárubních, podlahy betonové s celoplošným kobercem, v koupelně a chodbě keramická dlažba. Vytápění domu etážové – elektrický kotel ve sklepě domu. Vedle domu dřevník – jednoduchá dřevěná stavba, nepodsklepená. Dům umístěn v oplocené zahradě, pozemek zahrady svažitý, zatravněný, zpevněný kamennou opěrnou zídkou.
Městys Spálov je středně velkou obcí v okrese Nový Jičín, leží cca 10 km od města Odry - obce s rozšířenou působností. Ve Spálově je základní občanská vybavenost - pošta, mateřská i základní škola, sokolovna, obecní úřad, obchody. Ostatní služby zjištěny ve spádové obci s rozšířenou působností Odry.
Energetická třída G, PENB (průkaz energetické náročnosti budovy) nebyl prodávajícími dodán (Zprostředkovatel je povinen zajistit uvedení ukazatelů energetické náročnosti uvedených v průkazu v informačních a reklamních materiálech. Pokud grafickou část PENB nebo její ověřenou kopii nemá k dispozici, je nutné uvést v souladu s platnou legislativou nejhorší třídu, tj. třídu G)

Cena:prodáno
Poznámka:bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Evidenční číslo:00047
KategorieRodinné domy
LokalitaSpálov 234
OkresNový Jičín
Velikost3 pokoje
Plocha užitná63 m²
Plocha pozemku515 m²
Plocha zastavěná107 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná
ZařízenýNe
Elektřina230V, 400V

Nemovitost na mapě

Ing. Jan Jedelský

Prodávající makléř

Ing. Jan Jedelský
Tel.: +420 777 013 388
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.