Služby

REALITNÍ ČINNOST

Jsme specialisté v realitách, důkladně sledujeme vývoj a trendy realitního trhu v Brně a oko-lí, abychom byli schopni uspokojit individuální potřeby našich klientů a realizovat obchod nemovitostí tou nejefektivnější formou. Naprosto základním předpokladem je určení reálné tržní ceny nemovitosti. Ta je vždy odvozená od aktuální poptávky a konkurenceschopnosti nabízené nemovitosti v daném čase a místě. Proto je znalost zákonitostí místního trhu a správný odhad jeho vývoje, klíčové i ke stanovení období pro samotnou transakci s nemovitostí. Nezbytnou součástí našich služeb je i garance právního servisu a finančního poradenství. Naší povinností je také ovládat marketing a naplánovat tu správnou presentaci nemovitostí, abychom co nejrychleji oslovili a našli potencionální zájemce nabízených bytů, domů, komerčních objektů aj. Náš tým je tvořen specialisty, kteří čerpají z dlouholetých obchodních zkušeností a aktivit na trhu s nemovitostmi a dobře si uvědomují, jak je důležitý individuální přístup a úroveň služeb v této oblasti.

Od začátku naší existence se zaměřujeme především na výměny bytů a nemovitostí v Brně a jihomoravském kraji. Umíme se ale postarat o prodej či pronájem vašeho bytu, domu, pozemku či komerčního objektu. V případě nutnosti, vaši nemovitost vykoupíme a vyplatíme vám ihned hotovost.

Samozřejmostí jsou také další doplňkové a související služby. Patří mezi ně mimo jiné vyklízení, stě-hování a převod energií. Zajišťujeme znalecké posudky a odhady nemovitostí, vypracování smluv, vyřízení vkladu do katastru nemovitostí, energetické štítky či daňová přiznání. Stručně vše, co souvisí s prodejem, pronájmem nebo výměnou nemovitosti tak, abyste vy, naši klienti, nemuseli související činnosti provádět složitě a sami bez úplných informací.

EXEKUCE

Exekuce postihuje v současné době nemalou skupinu občanů v České republice. Díky vleklé finanční krizi narůstá ročně o statisíce případů a v poslední době soudy dokonce nařídily více jak 550 000 exekucí. Exekuce dokáže zaskočit i mladé lidi s občanskou odpovědností, někdy i rodiny či seniory, protože nemohli s existenčních důvodů platit své závazky nebo o jejich výši včetně penále a úroků častokrát ani nevěděli. Bohužel v opakovaných případech, dlužníka a zároveň majitele nemovitosti čeká vyhlídka nedobrovolné dražby. To, v případě nedobrovolné dražby nemovitosti znamená i ztrátu „střechy nad hlavou“. Navíc při takovéto dražbě, cena nemovitosti většinou nepokryje všechny náklady, respektive závazky dlužníka a ten může zůstat, jak „bez střechy nad hlavou „, tak ještě s částečným dluhem. Záleží na celkové výši pohledávky, ale při exekuci a nedobrovolné dražbě nemovitosti je vždy nutné počítat s velkou finanční ztrátou.

PROČ JE DOBRÉ TO ŘEŠIT?

a neutíkat…….Pokud jste občanem České republiky a vlastníte jakýkoliv movitý či nemovitý majetek, neplníte nebo nemůžete řádně plnit své závazky, půjčky aj …..exekutor Vás vždy najde a bude se snažit zajistit zaplacení těchto závazků z prodeje Vaší nemovitosti. Výhod proč se před obálkou s „modrým pruhem“ neschovávat je hned několik. Vše lze i v případě exekučního nařízení k prodeji nemovitosti ještě včasně a s mnohem menší újmou vyřešit. Navíc s novým začátkem, zajištěným novým bydlením a bez dalších závazků! Ušetříte si nervy, peníze a můžete se zbavit všech starostí spojených s úřednickým jednáním a dluhy.

JAK LZE EXEKUCI ŘEŠIT - NAŠE SLUŽBY

Umíme se za Vás osobně postarat o všechny nepříjemné jednání ve věci „exekuce“ a exekuci včasně zastavit. Naše klienty zastupujeme u exekutorských a inkasních společností nejen v Brně, ale po celé ČR. Dokážeme za Vás vyplatit všechny pohledávky a zbavit Vás dluhů ještě předtím než bude vaše nemovitost prodána v „nedobrovolné dražbě“. Umíme pro Vás najít řešení dřív, než se vydraží za cenu, která se ani kousek nepřiblíží standardní tržní hodnotě nemovitosti v daném čase a místě. Najdeme a zajistíme pro Vás a Vaši rodinu nové bydlení i s stěhováním. Za vaší nemovitost Vám doplatíme finanční vyrovnání do opravdové tržní hodnoty a to jak zálohovou platbou na začátku převzetí vaší exekuce, tak konečným doplatkem po jejím skončení. Samozřejmostí je, že se vše děje pod notářským dohledem.

SERVIS PRO INSOLVENČNÍ SPRÁVCE

V rámci našeho portfolia služeb pro insolvenční správce nabízíme zejména pomoc při zpeněžení nemovitého majetku z insolvenčních řízení a to konkrétně: